Projektowanie stron

PROJEKTOWANIE STRON LUBIN | LEGNICA | GŁOGÓW

Doskonałe projekty stron internetowych w Lubinie, Legnicy oraz Głogowie

PROJEKTOWANIE STRON LUBIN I LEGNICA. PROJEKT SEO zajmuje się projektowaniem i budową specjalizowanych stron internetowych. Czyli są one indywidualnie zaprojektowane pod kątem specjalizacji, branży i wytycznych klienta. Przed rozpoczęciem projektowania robimy przegląd, ocenę oraz zestawienie serwisów internetowych z danej grupy. Wynajdujemy niepowtarzalne atrybuty i usługi, jakie posiada Państwa firma, aby wyeksponować ją na tle konkurencyjnych stron. Modernizujemy istniejące strony i tworzymy od początku projekt zgodnie z najnowszymi trendami w technologi WordPress. Dostosowujemy strony zgodnie z estetyką, najnowszymi trendami związanymi ze stronami internetowymi oraz pomysłami klienta. Rozwijająca się technologia powoduje ciągłe podążania za nowoczesnymi trendami.

PROJEKTOWANIE STRON LUBIN I LEGNICA. PROJEKT SEO tworzy strony mobilne tzn. przystosowane do systemów operacyjnych takich jak Windows, iOS, Mac, Android. Stworzymy dla ciebie od podstawy niepowtarzalną stronę internetową. Unowocześnimy już istniejącą w bardziej nowoczesną, dopasowaną do dzisiejszych trendów. Nasze strony są mobilne (technologia responsywna RDW) – otwierają się idealnie na telefonach, smartfonach, tabletach, laptopach i każdego rodzaju ekranach! Automatycznie dostosowujące się do ekranu i wyświetlając się na całości urządzenia! Nasza firma nie tylko projektuje strony ale także optymalizuje strony i prowadzi kampanie reklamowe Google Adwords. Państwa strona zaprojektowana przez nas będzie nowoczesna i widoczna w pierwszej dziesiątce w wyszukiwarce po wpisaniu najważniejszych słów np.: dentysta lubin, kominiarz Głogów czy kancelaria notarialna Legnica.

PROJEKTOWANIE STRON LUBIN I LEGNICA

Państwa zysk:

  • pozycjonowanie ukierunkowane na konkretne rezultaty biznesowe w postaci większej liczby klientów odwiedzających Państwa witrynę internetową
  • pozycjonowanie na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt słów – kluczy, dzięki czemu trafią Państwo do wiele większej grupy pożądanych odbiorców;
  • fachowe, wprawne podejście nakierowane na długotrwały wzrost pozycji, a nie doraźny, krótkotrwały efekt;
  • doświadczenie kilku specjalistów i setek wypozycjonowanych adresów, pozwalające nam na skuteczne działania w każdej branży.

Jak tworzymy strony internetowe Tworzenie strony www składa się z kilku elementów. Każdy jest istotny i dlatego zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Jeżeli zaniedba się którykolwiek element strona nie będzie funkcjonowała w sposób prawidłowy lub w ogóle nie przyniesie pożądanych efektów i rezultatów.

  • Rozpoznanie potrzeb właściciela/autora
  • Badanie konkurencji i jej ofert (Określenie celu)
  • Zaprojektowanie i stworzenie funkcjonalnej strony
  • Programowanie i załadowanie serwisu wg ustaleń
  • Testowanie oraz udoskonalenia
PROJEKTOWANIE STRON LUBIN I LEGNICA

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH LUBIN I LEGNICA ORAZ GłOGÓW

Pozyskanie pożądanej publiczności przez strony internetowe jest kluczem do uzyskiwania nowych klientów. Jak wiadomo, na dzisiaj już w żadnej grupie wiekowej społeczeństwa nie poszukuje się usług i produktów tak jak w internecie. Papierowe ulotki i i informatory, drukowane książki telefoniczne mijają definitywnie. Jeżeli sprzedają Państwo wykorzystując stronę internetową to wiele zależy wtedy od jakości strony internetowej, czy jest zoptymalizowana, wypozycj0nowana w Google, czy jest reklamowana i czy jest interaktywna w social mediach. Jeżeli uważają Państwo, że strona nie przynosi oczekiwanych rezultatów na nie posiada wyżej wspomnianych atrybutów to proponujemy bezpłatną wycenę strony internetowej.

Cena już od 450 zł netto za stronę internetową

PROJEKTUJEMY I TWORZYMY STRONY INTERNETOWE

Nowoczesne

 

Lekkie (szybko się otwierają)

 

Funkcjonalne

 

Mobilne

 

Zoptymalizowane

 

Wycelowane pod klienta

 

Czytelne

 

Łatwe w obsłudze